שירותי מוקד מבצעי אדירים

מוקד צופה ייחודי וכח תגובה לאירועים פלילים , התמודדות עם תופעת הסחיטה באיומים בענף.

מוקד מבצעי אדירים –המוקד המבצעי המתקדם ביותר בתחום האבטחה האזרחית!

לחברת אדירים מוקד מבצעי ייחודי מסוגו שהוקם לאחר בחינת צרכי הלקוחות באופן מעמיק והתאמה לסוג זה של פעילות על מנת לתת מענה מהיר ללקוחות החברה. חברת אדירים ביטחון 1993 בע״מ הינה חברת אבטחה מובילה בעלת וותק של 26 שנים בענף. מרבית עיסוקה של חברת אדירים הוא מניעה ומתן תגובה לתופעות כדוגמת אלימות, גרימת נזקים ופרוטקשיין בענף התשתיות , הבנייה ומרחבי החקלאות. בנוסף,  החברה עוסקת באבטחה ומתן מענה למפעלים ,אזורי תעשיה וישובים הסובלים מתופעת התפרצויות וואנדליזם כתוצאה מאי הכניעה ותשלום לאותם גורמים אלימים/ עבריינים.

בחברת אדירים אנו שמים דגש על מתן שירות מותאם ללקוח ובניית חבילת אבטחה ייחודית לכל לקוח  על פי הצרכים הייחודים והקשיים איתם הוא מתמודד במקביל לנזקים הישירים הנגרמים כתוצאה מאותם מעשים של הגורמים המפגעים וכלה בנזקים העקיפים והפחת אצל אותו הלקוח , לדוגמא . מחסן שניפרץ באתר תשתית או בנייה ונגנבים מתוכו כלי העבודה , הנזק הישיר הוא רכישת כלים חדשים , אך הנזק עלול להיות גדול יותר שכן עד שהחברה משלימה את הציוד , שעות עבודה מבוזבזות באתר המושבת , שכר עבודה לפועלים שיושבים בחוסר מעש, ועד לעיכוב בבנייה ומסירת האתר או הדירות לרוכשים.

לחברת אדירים מוקד מבצעי ייחודי מסוגו שהוקם לאחר בחינת צרכי הלקוחות באופן מעמיק והתאמה לסוג זה של פעילות על מנת לתת מענה מהיר ללקוחות החברה. 

במוקד מועסקים תצפיתנים/יות שכל תפקידם לזהות את המפגע/ פורץ  טרם כניסתו לאתרים המאובטחים ובכך לצמצם את זמן ההגעה של כח התגובה ולמנוע את הפגיעה באתר .

מוקד זה פועל תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים וייחודים המתממשקים לתוכנת  ה״אוקטיפוס״ שנחשבת לתוכנת השו״ב מהמתקדמות בעולם, תוכנה שהיכולת שלה לתקשר ולהתחבר לכל האמצעים והתכונות שמותקנים אצל הלקוח.

הלקוח יקבל קישור לניהול שליטה ובקרה מלאה בלחיצת כפתור דרך הטאבלט או הסמרטפון. ובשונה ממוקדים אחרים הלקוח יכול לפתוח מוקד נייד בכל זמן נתון הן בשגרה והן בחירום.

כל עמדה במוקד הינה עמדה ייעודית ללקוח ספציפי ווהשירות מותאם ללקוח הנ"ל אישית.

לאור הייחודיות וההתאמה האישית ללקוחותינו, חברתנו דואגת להכשיר, לטפח ולתגמל את צוות המוקד על מנת לשמר ולמנוע ככל הניתן תחלופה גדולה של עובדים ובכך תורמת להתמחות הייחודית עבור לקוחותינו. 

ייחודיות נוספת הינה סיירי החברה שהינם סיירים ייעודיים- לכל לקוח צוות קבוע של סיירים , כשכל סייר עובר התלמדות על הלקוח וצרכיו בשטח. הסיירים מכירים את האתרים אשר אצל אותו לקוח , ועל כן יודעים לזהות ולדווח על שינויים באתר וכן לזהות מפגעים ונזקים באתרים עליהם הם אמונים.

חשוב לציין כי מוקד אדירים פועל ביישובים ובמרחבים הכפריים הסובלים מתופעת התפרצויות לבתים, משקים וכן מגרימת נזק וניסיונות סחיטה. החברה משתמשת במגוון אמצעים כנגד הבעיות הללו, לדוגמא: סיירים ייעודים , פעולות מניעה ייזומות באמצעות אמצעים טכנולוגים מתקדמים, כגון רחפנים בעלי מצלמות יום ולילה, אמצעים לראיית לילה וכמובן כח אדם מיומן לפעולות ומתן תגובה לאירועים מהסוג הזה.

רמת התפעול ומעורבות של ההנהלה הבכירה בכל אירוע אמת שמתרחש, הינה מרמת בעלים/מנכ״ל ועד לרמת סייר .בעת אירוע אמת וזיהוי וודאי מוקפץ כח תגובה כונן בנוסף לסיירי השטח  בפיקוד ישיר של מנכ״ל החברה ומנהלי התפעול , כך שהלקוח זוכה ליהנות מגיבוי מלא וליווי עד לסיום האירוע. במקביל, "אדירים" פועלת בשיתוף מלא עם משטרת ישראל ויחידות הימ״ר במרחבים השונים וכן כוחות מג״ב במרחבים החקלאים .

המוקד הייחודי והחדשני שלנו משמש גם כמוקד הנותן שירות בענפי הבנייה השונים: המוקד פועל לזיהוי ומניעת לקויי בטיחות באתרי בנייה ומהווה עוד כלי לפיקוח ומניעה של תאונות עבודה בענף הבנייה. בעצם המוקד מהווה כלי תומך  לחברות מהמובילות בארץ שחרטו על דיגלן את נושא הבטיחות ושמירה על חיי אדם , תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מצלמות / חיישנים בשיתוף חברת ״לדיקו בטיחות וביטחון״

התצפיתנים/יות שמאיישים את העמדות הינם עובדים שהועסקו בענף הבנייה ולכן יודעים לזהות ולאתר ליקויי בטיחות על פי מפרט שניבנה  על ידי קציני הבטיחות של הלקוח ובכך משמשים עוד זוג עיניים לזיהוי מניעה ותיעוד , דיווח בזמן אמת למנהל העבודה וכן פריצה באמצעי הכריזה בעת חירום.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת יעוץ לחץ כאן או התקשר 9712​*