אדירים בטחון ואחזקה (1993) בע"מ

אדירים נבדלת מחברות אבטחה אחרות באופי ואופן השירות אותו היא מספקת ללקוחותיה.

אבטחה כערך עליון

אדירים שמה לה לערך עליון  את איכות השירות ללקוח ולכן כל שירותי החברה ניתנים תוך מעורבות ישירה ואישית של מנכ"ל החברה ומנהל  האבטחה.

בסקרי האיכות האחרונים בקרב לקוחות החברה קיבלה חברת אדירים ציון של 9.6 מתוך 10 באיכות השירות והטיפול של מנהלי החברה מול הלקוח.

אנו מבצעים ביקורות ובקרות יומיות ושעתיות למאבטחי ושומרי החברה ועל מנת להמשיך ולשמור על רמת שירות גבוה ואישית תוך מעורבות מרבית בכל פרויקט אבטחה קטן או גדול. מנהלי החברה וסגל המפקחים מונים אנשי מקצוע מובילים בתחום האבטחה בארץ ובחו"ל ובעלי ניסיון מוכח של למעלה מ25 שנה .
אדירים לילי

מנכ"ל ובעלים חברת אדירים – ניר מנחם

מר ניר מנחם החל את דרכו בתחום האבטחה האזרחית באמצע שנות ה 90 וב 2006 רכש את חברת אדירים והפך להיות הבעלים והמנכ"ל של החברה .

מר מנחם בוגר קורסים והכשרות שונות בתחום האבטחה והנשק, בעל תעודת מנב"ט (מנהל ביטחון) מאושרת על ידי המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל. 

יתרונו של מר מנחם הוא בהבנה העמוקה של תחום האבטחה האזרחית החל מתפקיד השומר הפשוט דרך תפקידי הקב"ט והפיקוח ועד לרמת מנהלי החברה .

למר מנחם ניסיון עשיר בארץ ובחו"ל בתחום האבטחה של למעלה מ 17 שנה .

אבטחה מתקדמת ועדכנית

בשנתיים האחרונות מובילים מנהלי החברה את שינוי התפיסה באבטחה האזרחית תוך אפיון ויישום של אמצעים טכנולוגים חדשניים , חינוך והכשרה של כוח האדם  והשילוב של שני גורמים אלו ביצירת סל שירותי אבטחה כולל, מקיף ועדכני .

עובדי החברה העוסקים בשמירה והאבטחה על בסיס יומי עוברים תהליך גיוס ומיון הכולל את השלבים הר"מ על מנת ולנסות למצוא בדיוק את כוח האדם האיכותי ביותר על פי דרישות הלקוח ובמגבלות התקציב שלו:

•גיוס ומיון , תהליך זה כולל את בדיקת הרקע למועמד, ההכשרות אותן עבר או אמור לעבור, האם אמור לשאת נשק , (באם כן מבדק וראיון פסיכולוג)
•ראיון אישי עם מנהל תפעול ואבטחה
•ראיון עם לקוח/קב"ט
•הדרכה וחפיפה באתר/פרוייקט
•ליווי עד לביצוע עבודה בפועל לשביעות רצון הלקוח .
•הערכה חוזרת לאופן תפקוד המועמד בעבודה האמורה.

על פי פרמטרים אלו אנו מוודאים כי כוח האדם העובד בשמירה ובמשימות האבטחה השונות אכן מתאים מבחינת הקריטריונים הנדרשים על פי חוק ועל פי דרישות הלקוח.